Хто є Ісус Христос?

-1

Хто є Ісус Христос?

Ісус є Божим подарунком любові для тебе. Бог є любов.

“Любов Божа до нас з’явилася тим, що Бог Сина Свого Однородженого послав у світ, щоб ми через Нього жили. Не в тому любов, що ми полюбили Бога, а що Він полюбив нас, і послав Свого Сина вблаганням за наші гріхи.”
(1 Івана 4:9-10)

Ісус – Син Божий

В Біблії мовиться, що Ісус – син Божий. Основні напрямки християнства вважають, що Ісус – це друга особа Святої Трійці.

Про майбутнє пришестя на землю Ісуса було відомо задовго до Його народження:

“Тому Господь Сам дасть вам знака: Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвеш ім’я Йому: Еммануїл.”
(Ісаї 7:14)

“Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру. Без кінця буде множитися панування та мир на троні Давида й у царстві його, щоб поставити міцно його й щоб підперти його правосуддям та правдою відтепер й аж навіки, ревність Господа Саваота це зробить!”
(Ісаї 9:5-6)

Майбутній цар, про якого пророкував Ісаїя, був народжений в хліву і лежав в яслах. Про Його народження була звістка пастухам:

“Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь.”
(Луки 2:10-11)

веб-майстер

Next Post

ЛЮБОВ ДОВГОТЕРПИТЬ

Вт Кві 6 , 2021
Любов довготерпить.  Довгенько терпить! Чекає погожої днини, Не кпинить, не ранить, не б’є, де болить, Удар не заносить зі спини. Чекає чиїхось натхнення і сил, Чекає сміливості, волі, Бажання чекає, невидимих крил – Щоб впасти не дали додолу.   Любов довготерпить. Чекає нових, Щораз їстівніших обідів, Прибитих поличок, таких, щоб […]
Любов довготерпить

You May Like