Хто є Ісус Христос?

Хто є Ісус Христос?

Ісус є Божим подарунком любові для тебе. Бог є любов.

“Любов Божа до нас з’явилася тим, що Бог Сина Свого Однородженого послав у світ, щоб ми через Нього жили. Не в тому любов, що ми полюбили Бога, а що Він полюбив нас, і послав Свого Сина вблаганням за наші гріхи.”
(1 Івана 4:9-10)

Ісус – Син Божий

В Біблії мовиться, що Ісус – син Божий. Основні напрямки християнства вважають, що Ісус – це друга особа Святої Трійці.

Про майбутнє пришестя на землю Ісуса було відомо задовго до Його народження:

“Тому Господь Сам дасть вам знака: Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвеш ім’я Йому: Еммануїл.”
(Ісаї 7:14)

“Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру. Без кінця буде множитися панування та мир на троні Давида й у царстві його, щоб поставити міцно його й щоб підперти його правосуддям та правдою відтепер й аж навіки, ревність Господа Саваота це зробить!”
(Ісаї 9:5-6)

Майбутній цар, про якого пророкував Ісаїя, був народжений в хліву і лежав в яслах. Про Його народження була звістка пастухам:

“Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь.”
(Луки 2:10-11)

контент-менеджер

Next Post

Рятувальна УНІВЕРСАЛЬНА вакцина

Чт Лис 18 , 2021
Не писав раніше… просто не писав… може не на часі було. В період масового психозу, а то й інші речі важливіші були… Дивує одне. Всі забули чи може не знали чи може ніхто не акцентував… Це мабуть як благодатний вогонь. Всі кричать WOW але ніхто не вірить. Може й вірять, […]
Рятувальна УНІВЕРСАЛЬНА вакцина

You May Like